Komentár Mariána Magáta na komentár Petra Bárdyho

Server aktuality.sk opäť zasiahla rana Božia – Bárdyho komentár. Zasa spleť intelektuálne hlbokých myšlienok, ktoré sa prelínajú s jeho géniom. A tak som si povedal, že to stojí za okomentovanie z mojej strany, pravdaže len skromne. A tak sa na Bárdyho komentár o fundamente fašizmu a rasizme, proti ktorému treba bojovať, pozrieme trošku zblízka. Poďme teda na jednotlivé myšlienky hodné intelektuála uväzneného v demokratickom svete, i keď človek, čítajúci tento článok by si pomyslel, že stojí pred myšlienkami žiaka židovského novinára Borisa Polevoja, majstra sovietskej propagandy.

Bárdy píše:
Fašizmus a najmä nacizmus sa na svet pozerá optikou cez rasy a národnosti. Ideológia postavená na nadradenosti rás vysvetľovala genocídu, likvidovanie chorých alebo ľudí inej rasy ako „rasovú hygienu“. Opierala sa o inštitúcie a viaceré kapacity.

Nemecký lekár Alfred Ploetz založil začiatkom minulého storočia v Berlíne Nemeckú spoločnosť pre rasovú hygienu. Dvadsať rokov pred nástupom nacizmu chcel Ploetz dosiahnuť, aby severská rasa „znovuzískala svoju čistotu“. Pomôcť mala selektívna reprodukcia a sterilizácia.“

Odpoveď pre Bárdyho od Magáta:

Pán Bárdy, vieme, že demokrati radi popierajú existenciu národov, štátov a rás. Tu by sme našli istú spojitosť medzi EÚ a ZSSR, čo sú vlastne dva projekty toho istého ideologického mesiáša. Takže sa musím prikloniť na stranu rozumu a použiť „nacistickú optiku“, ktorá bola mimochodom štandardom v USA do konca 60tych rokov, kde sa v niektorých štátoch nemohli čierni miešať s bielymi a kde čierni nemali volebné právo, či mali vyhradené miesta v autobusoch, prípadne vlastný vchod. Černosi mali na olympijských hrach v Berlíne 1936 ten istý vchod ako biely, mohli chodiť po tej istej strane ulice ako biely atď. Bol to mimochodom Roosevelt, kto čiernym atlétom odmietal podať ruky a pozvať ich do bieleho domu, lebo bolo tesne pred voľbami a to sa predsa v Amerike nenosí, aby biely prezident podával ruky negrovi. Mimochodom, čierny bežec Jesse Owens mal na to hrozné nacistické Nemecko i s Archym Wiliamsom tak pekné spomienky, že o tom chystám blog a dúfam, že sa ním necháte inšpirovať.

Čo sa rasovej hygieny týka…veľmi správne ste poznamenali, že tento pojem sa používal už počas monarchie a dávno pred príchodom Hitlera k moci. Ale položme si otázku: Prečo nie? Prečo nie rasovej hygiene? Prečo by sme mali degenerovať a zvyšovať výdavky na starostlivosť geneticky chorých ľudí? Prečo sa rasovo miešať? Prečo podporovať plodenie chorých? Prečo pozerať na tú mizériu? Pre falošnú humanitu? Je vari humánne nechať ľudí plaziť sa po ulici na vozíkoch? Je humánne nechať ľudí trpieť na dedičné choroby a nechať ich zomierať v bolestiach? Toto je tá humanita a tá demokracia? Iďte na statok a povedzte farmárom, nech nechajú množiť len tie slabé, genetický znetvorené, slepé a zvrastom o polovicu menšie jedince. Dostane lopatou po hlave a možno Vám isté veci potom dôjdu. Preto áno, áno rasovej hygiene, áno plodeniu zdravých ľudí a ľudí s vysokou inteligenciou. Prečo nedať znovu šancu silným? Ktorý národ plodiaci slabochov prežil? Mne to totiž príde tak, že Vy a Vaše aktuality.sk žijete z čítanosti degenerovaných a tak Vám pomery vyhovujú.

Ďalej otázka na Vás pán Bárdy: Kde a kto vysvetľoval genocídu nadradenosťou rasy? Ste hlúpy či len sprostý klamár? Pretože nikto nič také nevyslovil, aspoň nie do mučenia pred norimberskými procesmi. O týchto mučeniach mimochodom existujú podrobné správy. Píšete o likvidácii chorých ľudí. Ale za to môžu demokrati ako Vy, ktorí na Nemecko uvalili také povojnové platby, že hladomor spôsobil degeneratívne ochorenia povojnového potomstva pri novoredencoch. To vy, demokrati, to je vaše maslo na hlave. Armáda degenerovaných novorodencov v Nemecku, s ktorými sa zákonom museli Nemci vysporiadať, aby zachránili svoj národ, aby mohli nakŕmiť silných a zdravých a aby tí znovu mohli Nemecko posilniť. Prosbu o tento zákon vyslovili samí ľudia týchto potomkov a každý jeden utratený musel mal posvätenie lekára. Toto je skutočná pravda a toto je vaše dielo. Mimochodom ľudia inej rasy masovo prúdili do Nemecka, aby mohli za Ríšu položiť v dobrovoľných zboroch svoje životy, to by si taktiež mohlo Vašu pozornosť zaslúžiť, miesto písania blábolov.

Ploetz o ktorom píšete ako o zločincovi, je dodnes v Nemecku uznávaný a sú i ulice, ktoré nesú po tomto géniovi svojej doby i meno.


Bárdy píše:
„Čiže deti by mohli mať iba rasovo čistí ľudia. Iní by nemali právo priviesť na svet dieťa.“

Odpoveď pre Bárdyho od Magáta:
A zasa klamete. Pretože Nemci si boli vedomí faktu, že čistá rasa neexistuje. Bol prijatý zákon, ktorý dokonca povoľoval splodiť dieťa so Židmi a židovskými miešancami. Najbližší spolupracovníci Hitlera boli Židia, ako spoluzakladateľ SS Emil Maurice, poľný maršál Erhard Milch a státisíce vojakov v SS a Wehrmachte, či diplomati a vysokí dôstojníci. Vaše klamstvá, klamstvá demokratov už skončili. Cenzúra sa stala neúčinnou.

Bárdy píše:
„Nacisti volali po árijskej rase, ktorá neexistuje.“

Odpoveď pre Bárdyho od Magáta:
Árisjká rasa je všade prítomná. Dokonca na konferencii o holokauste v Teheráne padali zo strany Iráncov ako i zo strany Európanov poznámky, že Iránci sú taktiež Árijci a Iránci sú si tohto silno vedomí. Faktom je, že i Nemci árijsku rasu zadefinovali vo viacerých skupinách. Teda nejde o jeden týpus človeka. Navyše nezáleží na jeho rase, ale na jeho životnom štýle. Preto počas Tretej ríše vznikol inštitút, ktorý udeľoval štatút árijcov Židom, židovským miešancom a dokonca Turci získali práva árijcov, to malo však politické dôvody, ako vďaka Nemecka za to, že Turci bojovali po ich boku v 1. sv. vojne.

Bárdy píše:
Fašizmus a nacizmus sú nebezpečné ideológie, ktoré sa stali akýmsi vyústením extrémneho nacionalizmu.

Odpoveď pre Bárdyho od Magáta:
Pán Bárdy, hádam sú pri moci fašisti či nacisti, keď ekonomika, kultúra, životná úroveň, politická kultúra a dôvera v politikov upadá? Nie, to vy a Váš systém, ktorý podporujete je nebezpečný. Drží sa pri živote len silou propagandy a cenzúry. Žiadni fašisti či nacisti pri moci nie sú. To Váš režim prináša samovraždy, rasové a kultúrne nepokoje, vojny, smrť a neistoty. To Vy ste nebezpečný, Vy a tento režim, ktorý podporujete. Ale nič netrvá večne, pamätajte. I toto mlieko skysne.

8. máj neoslavujem, pretože boli porazené národy a zvíťazili záujmy internacionálnych skupín. Prestaňte oslavovať Sovietov, ktorí neboli žiadni Slovania. Boli to národy Ázie, skutoční Rusi dávno mreli po miliónoch v táboroch či hladomore. Toto pre nich pripravili ľudia, ktorí dnes financujú a podporujú weby ako aktuality a Denník N. Prestaňte oslavovať zánik veľkej kultúry a povstanie slabosti. Víťazstvo kvantity nad kvalitou. Ak i tak budete oslavovať tento nezmysel, tak si uvedomte, že degenerujte. To vysvetľuje je i obsah Bárdyho článku.

 1,852 Celkovo,  2 Dnes

(Visited 895 times, 1 visits today)

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *