Komentár: Židia opäť tlačia na zmenu legislatívy, aby viac sledovali občanov v Nemecku

Nemecký web www.deutschlandfunk.de uverejnil článok s názvom „Konferencia rabínov žiada rozšírenie „Sieťového presadzovacieho zákona“ {Netzwerkdurchsetzungsgesetzes (NetzDG).} na Telegram a iné messengerové služby.


„Príliš dlho sa nečinne prizeralo aktivitám na súkromných messengerových službách ako napríklad Telegram, povedal prezident konferencie Európskych rabínov (CER), Goldschmidt, pre televíziu ARD. Tieto služby musia byť presne tak ako Facebook, Twitter a iné sociálne siete zobrané k zodpovednosti. NetzDG zatiaľ na tieto služby nemá dosah tak, že nenávistná kriminalita tam ostáva beztrestná. Ak to spolková vláda a EÚ s posilnením spoločenskej súdružnosti myslia vážne, museli by ten „digitálny močiar nenávisti“ významne vysušiť, zdôraznil moskovský vrchný rabín.

Vidí veľké nebezpečenstvo skrze verbálne útoky v messengerových službách. Cesta od slova k skutkom bude čoraz kratšia. Nebezpečenstvo stať sa obeťou útoku ba i smrteľného, rastie. Nenávistné príspevky v sociálnych médiách alebo v messengerových službách sú pritom obzvlášť silné urýchľovače. Goldschmidt odkazuje na atentáty na mešity v Christchurch, synagógy v Pittsburgu alebo v Halle. Pri týchto útokoch na moslimov alebo Židov predchádzala vždy radikalizácia na sociálnych sieťach alebo i na messengerových službách.

Okrem iného nemeckými vyšetrovacími úradmi hľadaný konšpiračný ideológ Attila Hildmann, ktorý sa mal usadiť v Turecku, viedol naposledy diskusiu agresívnym antisemitistickým podnecovaním na Telegrame. Podľa štatistík politicky motivovanej kriminality sa číslo extrémistických útokov na náboženské komunity v Nemecku v predošlom roku výrazne zvýšil.“

Zdroj: https://www.deutschlandfunk.de/soziale-medien-rabbiner-konferenz-fordert-erweiterung-des.1939.de.html?drn:news_id=1255544

Dovolím si napísať „nenávistný komentár“ k tomuto článku. Už v mojej knihe https://marianmagat.com/zidokracia-k-stiahnutiu-99-stran/ opisujem prehnaný vplyv Židov na politiku. Ohrozuje to totiž ich politiku a tým ich financie, čo ma dopad na ich vplyv. A tak opäť ustúpi nemecká politika, ktorá je tak v hlboko v prdeli Židovského kongresu, slobodám bežného Nemca. Je zaujímave, pre mňa do očí bijúce, že práve Židia z týchto vysokých štruktúr sa bijú za práva moslimov a ich mešít. Presne za tých moslimov, ktorých Židia zďaleka obchádzajú, na blízkom východe ich vyhladzujú, zaberajú ich pôdu a obsadzujú ich domy. Pravda je táká, že akýsi terorizmus zo strany bielej majority, ktorá je v Nemecku vraždená, znásilňovaná a okrádaná, je len vyústenie multikultúrnej politiky, ktorú podporujú hlavne židovské kruhy. Koniec nenávistného hlásenia!

 886 Celkovo,  2 Dnes

(Visited 358 times, 1 visits today)

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *