Nebráňte ľuďom očkovať sa, je to súčasť prirodzeného výberu

Očkovať sa či neočkovať? V tom majú chytrí ľudia, ktorí prišli na bojove pole inteligencie ozbrojený, jasno – jednoznačne nebyť súčasťou tohto experimentu.

Avšak potom tu máme ľudí, ktorí prišli na bojové pole inteligencie úplne odzbrojení a tí majú zasa jasno v tom, že radšej byť súčasťou experimentu, ako ochorieť na smrteľný vírus, ktorý dodnes nikto neizoloval – rozumej: Nevidel na vlastné oči, neodfotil pod mikroskopom a teda fyzicky nedokázal. Áno, niečo tu je, niečo napadá ľudí a niečo veľmi malú časť týchto ľudí zabije. Tak malú časť, že štatisticky nedobieha ani jednu z civilizačných chorôb, ktoré však dnes nikoho nezaujímajú, keďže na tie sa nedajú predávať vakcíny ani testy, ktoré by nakupoval psychický chorý predstaviteľ štátu, ktorý by za normálnych okolností visel na povraze za vlastizradu. Ale žiaľ ( pre nich našťastie) trest smrti za spreneveru verejných financií a službu cudzím záujmom je len v nejakej zaostalej Číne. Vo vyspelej demokracii to je predpoklad pre prácu vo verejnej správe. Aké to len máme šťastie, žiť v takomto raji vážme si to. Ale späť k očkovaniu.

Máme tu mŕtvych po očkovaní, máme ľahké i ťažké vedľajšie účinky vakcín, ale to všetko je v poriadku, tak to má byť. Prečo? Pretože človek oklamal prírodu. V prírode sú jedinci, ktorí nedokážu premýšľať a teda dostatočne zabezpečiť svoju ochranu a tak čo najdlhšie prežiť, utratení. Stávajú sa potravou tých, ktorí prežiť vedia. A tak hlúpe, či života neschopné jedince slúžia ako potrava pre dravce, ba i pre najprimitívnejšie červy a plesne. Príroda prirodzene ponúka potravu silným a tak sa zbavuje slabých. Tento jav voláme prirodzený výber. Slabí tak nežijú dostatočne dlho na to, aby sa mohli rozmnožiť a tak len málokedy vidíme v prírode zvieratá, ktoré sú k človeku prítulné a chýba im pud sebazáchovy, majú rôzne fyzické defekty a poruchy. Ale človek prišiel s chytrým nápadom, nechať slabých žiť, čo by nebolo nič trestuhodné. Trestuhodné je však nechať slabých sa rozmnožovať. Postaviť falošnú humanitu nad zákony prírody. A tak vlastne vznikla i demokracia. Nahromadený dav tupcov, ktorí by bez ochrany polície nevkročili ani len do chodby svojho bytu. Vlastne vláda spodiny pre spodinu. Preto, mimochodom, máte miesto diaľníc a kvalitných služieb, svojich mocipánov v pekných domoch s plným kontom a i napriek tomu, že to viete odmietate zjednať nápravu tlakom, ktorí by ich minimálne vydesil. To je znak slabosti, k tomu sa tiež dostanem.

A tak sa v ríši ľudí rozmnožili tupci a rôzni defekti, ako napríklad i náš veľavážený premiér (stále vo funkcii len pod inou hlavičkou), ktorého by jeho fyzická schránka neubránila ani len pred silným vetrom. Fyzický slaboch v kombinácii s mentálnou slabosťou sa stáva nebezpečím, ak takéto jedince začnú predstavovať v demokracii väčšinu a to nie len pre jemu rovným.

A tak nebráňme očkovaniu bláznom a mentálne dávno mŕtvym. Je na čase populáciu preriediť. Veď už dávno sa propagandisti očkovania, ako Bill Gates, vyjadrili, že planéta je preľudnená – s čím jednoznačne súhlasím. Presne tí istí teraz ponúkajú záchranu vašich životov, aby pre Boha nikto nezomrel. Chýba vám v tom logika? Chytrým ľudom áno, hlupákom nie. Preto nech sa tá druhá sorta očkuje, aby si mohli užívať benefity ako sú dovolenky na slnku, na ktoré si berú pôžičky a cestovanie po imigrantmi zničenej Európe, ktoré im očkovanie možno prinesie. V podstate primitívne pudy a predstavy. Pretože to je jediný zmysel ich bytia, preto prišli na svet. Na svet, v ktorom by za normálnych okolností slúžili ako potrava. Mimochodom i strach zo smrti je istá forma defektu, preto strachoputi, ktorí nevedia čo bude, ak sa nezaočkujete, očkujte sa taktiež, pre našu istotu. Tieto slová sú kruté, ale chýbajúci prirodzený výber nám priniesol na Slovensko i osady s menej civilizovanými bytosťami. Tak nad tým premýšľajte.

https://marianmagat.com/zidokracia-k-stiahnutiu-99-stran/
https://marianmagat.com/preco-kniha-a-preco-zidokracia

 15,402 Celkovo,  2 Dnes

(Visited 6 599 times, 1 visits today)

7 Comments

 1. ChrisW 29. apríla 2021 na 22:12

  je svet podla teba preludneny? ja si to nemyslim..
  Celé ľudstvo by sa zmestilo do Nemecka
  https://t.me/JScovid1984/1084
  Ostatne suhlas..

  odpoveď
  1. Marián Magát 29. apríla 2021 na 22:17

   Preludnenie neznamena „vela ludi“, ale vela ludi s nedostatkom zdrojov, takze ano, svet je preludneny. Zijeme na ukor inych bytosti a okoliteho prostredia ako paraziti. Zivot mizne, kym populacia rastie.

   odpoveď
   1. orwel 1984 5. mája 2021 na 13:06

    zdroje toi je len propaganda v starych vrtoch ropy sa tvori nova system a crstva satnašov v bankach to je problem nie preludnenie . slovenske etnikum vymiera z generacie na generaciu sa rodi menej deti . to co je tot za propaganda

    odpoveď
   2. Dudlidu 20. júla 2021 na 23:18

    90% nasho snazenia a spotrebovanej energie je kvoli veciam. Zijeme pre veci, pracujeme aby sa veci vyrobili, opravili, predali, pouzili. Veci pre dalsie veci. To je celý problém. Nie počet ľudí ale množstvo vecí,ktore každý clovek má, chce mať, používa ci chce použiť.
    Materializmus.

    odpoveď
 2. NS 30. apríla 2021 na 15:45

  To s tou „neviditelnsťou“ virusu je hoax, inak ok..

  odpoveď
  1. Marián Magát 4. mája 2021 na 21:35

   Mohol by som poprosiť nejaké vedecké poznatky, prípadne zverejnené fotky tohto vírusu spod mikroskopu?

   odpoveď
   1. Ander Kixa 6. júla 2021 na 0:06

    veď ten guľatý ježko, či? :))

    odpoveď

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *