Prečo kniha a prečo Židokracia?

Židokracia – kontroverzný názov pre knihu? Áno, nepochybne. Ale ako inak pomenovať knihu, ktorá pojednáva o prevahe skupiny ľudí so židovskými koreňmi v dnešnej „demokracii“? Teraz nemyslím náboženstvo – judaistov, tí sú zaručene na opačnej strane barikád, ako tí, o ktorých píšem. Bežný človek opantaný propagandou médií, ktoré sú zväčša – čuduj sa svete – v rukách Židov, ktorí si myslia, že sú niečo viac ako Nežidia, urobila za celé roky slušný kus práce. A tak bežný človek nevníma rozdiel v pojmoch. „Žid“ ako „žid“. To však nie je pravda.

Títo vyvolení Židia nesledujú záujmy svojej náboženskej komunity, ale záujmy politické. Nábožensky orientovaní Židia ich neznesú, pretože veria v príchod spasiteľa inou, ako politickou cestou. Veria, že tým, že táto elita založila Izrael, v skutočnosti židovstvo zničí, pretože tak učinili bez vôle Boha. Učinili tak v záujme ich politiky – sionizmu.

A tu sa začína moja kniha. Nie je o židoch, ale o rasovej nadradenej skupine Židov. Tí museli prejsť dlhú cestu, aby sa dostali tam, kde sú dnes. Častokrát ťahali pri dôležitých rozhodnutiach za nitky. Ako napríklad občianska vojna v Nemecku, tzv. Spartakovskom povstaní, kde vedúcu úlohu zohrávali Židia Karl Libknecht a Rosa Luxemburgová. Prečo otvorene nehovoriť o tom, že to boli Židia? Prečo by to malo byť antisemitické? Prečo otvorene nehovoriť o tom, že podpisy vo Versailles za Nemecko patrilo trom osobám, z toho dvaja boli Židia? Boli to Hugo Haase a Georg Bernhard. Tento diktát hodil Nemecko po vojne, ktorú ani nezačalo, do hladomoru so státisícami obetí. Prečo by sme o tom otvorene nemohli hovoriť? Pretože by sa začali objavovať otázky: Ako je možné, že národ, ktorý tvorí len asi 0,2% populácie, je pri každej významnej udalosti? Pri každej revolúcii, na každom dôležitom poste. Áno, sú šikovní a obratní. To im nikto neuprie, ale ak chcem byť šikovnejší ako a obratnejší ako oni, tak to začne byť antisemitizmus.

Antisemitizmus, čarovné slovo tejto lobby, ktorá má i v našej politike hlboké korene. Predseda SNS Andrej Danko bol veľmi dôležitý hráč týchto lobistov, keď pomohol prijať „rezolúciu“ a akúsi pracovnú definíciu proti antisemitizmu. Ale mňa už nebaví pozerať ne tieto poplatné štetky ako je Andrej Danko, ktoré vytvárajú pôdu pre cudzie záujmy, čo je vlastne vlastizrada. Danko je vlastizradca a všetci mlčia. Mlčia preto, lebo ide po ruke tým, ktorí vlastnia médiá, tým, ktorí rozhodujú, kto v nich dostane priestor a kto bude mať politickú moc, ktorú však oni budú kontrolovať.

V knihe hovorím otvorene i o Židoch, ktorí nie su spokojní s takýmto vývojom a osobne som si i s takým písal a komunikácia je prepísaná v knihe. Prečo teda Židokracia? Pretože táto nadradená, Bohom vyvolená, ale politicky odsadená skupina, si pre seba zabrala demokraciu. Ich povesti a bájky neustále v rádiu, historické krivdy a neľútostné vyplakávanie o ich osudoch, ale žiadna zmienka o tom, prečo sa im tieto veci prihodili. Hovoria o dôsledkoch politiky Európanov? Prečo však nehovoria o príčinách tejto politiky?

Preto som sa rozhodol napísať knihu. Nadviazať na historické udalosti, ktoré prispeli k prenasledovaniu Židov. Od vydierania Hitlera Svetovým židovstvom, po vyhlásenie vojny Židmi Nemecku len preto, že Hitler odstúpil od Dawesovho a Youngovho plánu. Že neviete, čo to je? Ani sa nečudujem, moc sa o tom nedozviete v tzv. dejepise, ktorý je písaný propagandisticky len z jednej strany.

ďalší dôvod napísať knihu bola cenzúra. Boli mi zmazané blogy, účet na YouTube, mnoho Facebookových účtov a som neustále prenasledovaný prokuratúrou.

Preto kniha a teraz sa i na hlavu postavte.
Knižku si môžete objednať napísaním na email zk.kniha@gmail.com

 11,006 Celkovo,  2 Dnes

(Visited 4 865 times, 4 visits today)

14 Comments

 1. Skalo 23. decembra 2020 na 8:34

  Rad by som si ju kúpil.

  odpoveď
  1. Magat 23. februára 2021 na 9:00

   Dobrý deň pán Vohnút

   Zásielka bola odoslaná 12.1. S tým, že 4.2 sa vrátila ako neprebraná, viď podacie číslo DA096387062SK. Písal som mail, posielal podacie číslo a taktiež som informoval, že sa kniha vrátila. Ono stačí otvoriť správy a odpovedať. Stačí napísať, že si neviete prebrať balík a ja peniaze vrátim. Asi nie každý vie narábať s podacími číslami a vybrať si balík z pošty

   bloček z pošty

   odpoveď
   1. Ja 23. februára 2021 na 10:39

    Fakt nedošla, ani nebol v schránke žltý lístok na prevzatie, ako to teda doriešime? Ďakujem

    odpoveď
 2. Pingback: Marián Magát napísal knihu – Židokracia, židoská obec je pohoršená | inenoviny

 3. Peter 23. decembra 2020 na 15:51

  Marian dá sa kniha kúpiť aj z podpisom?

  odpoveď
 4. Marko Armitage 25. decembra 2020 na 11:33

  Aká je šanca kúpiť respektíve poslať knihu do zahraničia nakoľko nežijem na SK a nemám ani v najbližších sto rokoch meniť trvalý pobyt mimo územia SK. Ďakujem.

  odpoveď
  1. Maťo 82 23. marca 2021 na 21:34

   Ide to v pohode, stačí im napísať. Tiež mi poslali mimo SR 🙂

   odpoveď
 5. Fritz 26. decembra 2020 na 16:50

  Konecne vyjde dalsi publikace,co se neboji pojednavat o tak citlivem tematu,myslim si,ze nikdo a to ani stat by nemel mit pravo perzekuovat kohokoliv pro jeho nazor,ci toho,kdo vidi dejiny jinyma ocima nez vidi zastanci revizionizmu!

  odpoveď
 6. Pingback: Marián Magát napísal knihu – Židokracia, židoská obec je pohoršená – inenoviny

 7. Pingback: 132 rokov od narodenia Vodcu. Trinásť vecí, ktoré ste o Hitlerovi nevedeli - Marián Magát

 8. Pingback: Nebráňte ľuďom očkovať sa, je to súčasť prirodzeného výberu - Marián Magát

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *