Ste nadobro retardovaní? Nacionalizmus alebo boľševizmus? Už si konečne vyberte vy blázni.

Nebudem chodiť okolo horúcej kaše. Internet zaplavili bláboly o nejakom oslobodení našich európskych národov. O aký druh oslobodenia ide? A hlavne kým?

Kašľať na to, že si to myslí obyčajný plebs bez poznania pozadia tzv. oslobodenia, ktorý celý deň sedí pred televíziou a vstrebáva hnoj vysielaný zábavným priemyslom. Na čo však nedokážem kašlať je fakt, že plebs podporujú i politické strany, ktoré sa radi pýšia prívlastkom „národné“. A práve tie dokážu oslavovať boľševizmus absolútne bez hanby. Predstavme si teda týchto mentálnych atlétov, ktorí opäť prišli na bojové pole inteligencie neozbrojení. Ale najprv si predstave slová Vladimíra Putina, ktorý bez hanby povedal to, čo sa dávno vie, ale s nadšením sa o tom mlčí. Pri svojom prejave z 13. 6. 2013, pri príležitosti návštevy Židovského múzea v Moskve, ktoré znárodnila prvá sovietska vláda spomenul, že:

„80 – 85 % prvej sovietskej vlády boli Židia vedení falošnou ideológiou.“

Áno, Židia, ich peniaze a vplyv bol hlavným motorom ZSSR, ktorý postavili na, nimi zničenom, cárskom Rusku. Presadzovanie ich ideológie na území väčšom ako Európa. Táto ideológia bola extrémne protieurópska, antikresťanská a potlačovala akékoľvek prejavy inteligencie. Preto i omnoho menšie Poľsko dokázalo proti Sovietom v 20tych rokoch viesť vojny a vždy vyhrať. Ich skutočná inteligencia bola odstránená a nahradená židovskými komisármi, ktorí nemali poňatie, čo robia. Tento počin podrobne opísal i ruské knieža a veliteľ rusko-nemeckých protiboľševických jednotiek Pavel Awaloff. Teda nový Európan oslavujúci akési oslobodenie je len vítač úpadku, čo sme mohli skutočne zažiť do roku 1989, kedy po otvorení hraníc so západom, nemal človek z východného bloku ani len na pivo v Rakúsku. ale predstavme si „inteligenciu“ z národných politických strán, ktorých by v skutočnosti za normálnych okolnosti praví národniari nechali obesiť pod rúškom noci.

Andrej Danko
Ten sa nechal počuť na sociálnej sieti Facebook, že Kotleba, Uhrík ani Mazurek si nedovolili priniesť vence Červenej armáde. Tej istej armáde, ktorá znásilňovala, rabovala a dokonca ani nevedela po rusky. Nemeckí piloti, hlavne Hans Ulrich Rudel, opisoval vo svojich pamätiach Sovietov na fronte ako žltú masu, teda Aziatov. Keďže skutočných Rusov dávno zabili a držali boľševici v táboroch. Aby nebolo málo, Ulrich hovorí, že na východe zničil veľmi veľa amerických tankov Scherman. Čo robili americké tanky na východnom fronte? Dodávali ich tam USA pre režim, ktorý sami založili. USA je totiž v područí židovského vplyvu, to tvrdil i bývalý nemecký kancelár Konrad Adenauer v relácii Zur Person, odvysielanej 29. decembra 1965. Danko teda oslavuje víťazný ťah cez Európu internacionálnych židovských kruhov. Veľmi pekná vizitka.

A ako správny národniar sa nechá fotiť s Nočnými vlkmi, ktorí prehlásili že nacionalizmus odmietajú. Tak sa vyjadril istý Denis Aksonenko a Alexander Šulc, členovia tohto klubu, vo vysielaní Slobodného vysielača 3. mája 2017:


„[…] nie sme nacionalisti.[…] Predstavte si, koľko rôznych národov žije v Rusku.“

Na otázku moderátora: Aký je rozdiel medzi patriotizmom a nacionalizmom odpovedá nočný vlk nasledovne:

„Myslím si, že rozdiel je v extrémizme. Myslím si, že pri nacionalizme môžu byť extrémistické myšlienky. Patriot nie je takýmito myšlienkami postihnutý. Nacionalizmus je bezpodmienečne negatívny. A čo je to nacizmus? Nacizmus a fašizmus?[…] Každý nacionalizmus obsahuje myšlienky ako Slovensko Slovákom alebo Rusko Rusom.“

Takže Noční vlci si nemyslia, že by Rusko malo patriť Rusom, ale povedzme i Američanom? Zaujímavé rozhovori dávajú títo páni, ktorí sa radi nechajú fotiť s kapitánom enigma Dankom a kosákom a kladivom na vlajke.

Isteže, Dankovi musíme dať za pravdu, že Naď je kus retardovaného blbca, ale fotiť sa s kosákom a kladivom? Symbolom, ktorý zničil skutočný panslavizmus v Rusku? Keďže skutočný panslávizmus sa obracal na cára, ako na ochrancu všetkých Slovanov. Osobne považujem túto myšlienku za nesplniteľnú v praxi, čo sme mohli vidieť v 1. sv. vojne, kedy sa Rusko snažilo zastupovať záujmy Srbska, čím potrebnú silu sústredilo na fronte bez akéhokoľvek úspechu a doma medzi tým cár prišiel o život.

Aby sme však nekritizovali len vodcu SNS so sklonmi obdivovať boľševizmus a jeho zakladateľov, pozrieme sa i do novovzniknutej strany Republika. Konkrétne na pána Miroslava Urbana, ktorý do strany presedlal z ĽSNS.

Pán Urban ako pravý nacionalista asi zabúda, že to vďaka Nemcom sme mali vlastný štát. Áno, pomery neboli vždy optimálne a situácia nebola ani po Viedenskej arbitráži šťastná, ale mali sme miesto pražského centralizmu náš štát a ochranu. Tu nám garantovali Nemci i po vypuknutí boľševického puču dnes známeho ako SNP. Pán Urban asi nedokáže interpretovať zločiny Sovietov na vlastnom či ukrajinskom národe, tak sa obracia na Nemcov – Neslovanov.

Avšak ani Uhrík nesklamal, V honbe za hlasmi plebsu a ignorácie inteligencie, ktorá je v menšine, vníma i on porážku Slovenska ako oslobodenie. Vítajte v prdeli menom Slovensko. Toto sú naše národné strany. Danko teda môže ostať kľudný. I Uhrík začína chytať červenú farbu.


Jediné, o čo sme v tzv. oslobodení prišli bola naša štátnosť, samostatnosť a prosperita. Celé toto poboľševizovanie národnej scény je na hanbu. Naši predkovia, ktorí bojovali proti tomuto úpadku v československých légiách a ich telá ležia dodnes kdesi v Rusku, sa musia v hroboch obracať. Môj postoj je jasný! Som antiboľševik, nacionalista a človek, ktorý stavia svoje idei na kultúre a potrebách inteligencie. Pre mňa sú podobné strany absolútne nevoliteľné. O ĽSNS a ich členoch, ktorí sa nijako neodlišujú od boľševikoch v SNS alebo v Republike ani nehovorím. Priateľstvo s Ruskom? Prečo nie? Ale odmietam oslavy boľševizmu!

Práci zdar súdruhovia nacionalisti!!!


 3,662 Celkovo,  2 Dnes

(Visited 1 715 times, 1 visits today)

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *