Židokracia k stiahnutiu: 2. časť

Priatelia, pri moci sú najneschopnejší z najneschopnejších a tí ľudí pripravili o príjmy a zdroje. Rozhodol som sa preto celú knihu „Židokracia“ postupne zverejniť. Je doba, kedy ľudia nemajú peniaze nazvyš a mnohí by si knihu radi zaobstarali, ale nemajú z čoho. Pri vydaní knihy mi nešlo o zisk, i keď cena knihy môže hovoriť inou rečou. Kto však niekedy vydal knihu a roky na nej pracoval vie, že to nie je lacný „špás“ a všetko sa v cene musí premietnuť. Cez stovku kníh som rozdal a daroval, okrem iného, i ľuďom, ktorí nemali na jej kúpu. A tak prichádzame s druhou zverejnenou časťou knihy. Prvú nájdete v tomto odkaze:
https://marianmagat.com/zidokracia-k-stiahnutiu-99-stran/

Kniha mapuje prevzatie moci židovskými kruhmi nad tzv. „demokraciou“. V knihe čerpam hlavne z mainstreamových správ a vyhlásení demokratických politikov, preto bude zaujímavé, ako sa Orgány činné v trestnom konaní s týmto vysporiadajú. Budú hádam demokratickí politici vzaní na zodpovednosť?

Čo na to nemecká ambasáda, keď orgány označia bývalého kancelára Adenauera, strojcu odškodňovacích platieb pre Izrael, za extrémistu, lebo si dovolil povedať, že vplyv amerických Židov netreba podceňovať?

Čo na to povie nemecká ambasadá, keď orgány označia výroky bývalého nemeckého ministra zahraničia a vicepremiéra Joschka Fischera za antisemitu, keď prehlásil, že: Demokracia v Európe stojí na holokauste.

Nemusel som siahať po žiadnej „extrémistickej“ literatúre, aby som zdôvodnil názory v knihe. Stačí načrieť do kruhov demokratov a celý obraz spojiť. A tak prispeli svojimi výrokmi v knihe i Andrej Kiska či predseda SNS Andrej Danko a iní.

S pozdravom a vďakou Marián Magát.

Knihu si môžete objednať na: zk.kniha@gmail.com

 8,235 Celkovo,  2 Dnes

(Visited 3 685 times, 1 visits today)

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *