Židokracia k stiahnutiu (99 strán)

Priatelia, prešiel mesiac od vydania mojej knihy „Židokracia“, ktorá mapuje prevzatie moci židovskými kruhmi nad tzv. „demokraciou“. Kniha je po mesiaci z 2/3 vypredaná a chystáme dotlač. Okolo 700 kníh už ma svojho majiteľa a to bez akéhokoľvek pričinenia sa kníhkupectiev, ale len a len podporou z vašej strany, za čo vám ďakujem. Nespočetne veľa odporúčaní na knihu dodnes posúvajú predaj vpred. Preto som sa rozhodol knihu z časti zverejniť aspoň v Pdf formáte k stiahnutiu. V knihe čerpam hlavne z mainstreamových správ a vyhlásení demokratických politikov, preto bude zaujímavé, ako sa Orgány činné v trestnom konaní s týmto vysporiadajú. Budú hádam demokratickí politici vzaní na zodpovednosť?

Čo na to nemecká ambasáda, keď orgány označia bývalého kancelára Adenauera, strojcu odškodňovacích platieb pre Izrael, za extrémistu, lebo si dovolil povedať, že vplyv amerických Židov netreba podceňovať?

Čo na to povie nemecká ambasadá, keď orgány označia výroky bývalého nemeckého ministra zahraničia a vicepremiéra Joschka Fischera za antisemitu, keď prehlásil, že: Demokracia v Európe stojí na holokauste.

Nemusel som siahať po žiadnej „extrémistickej“ literatúre, aby som zdôvodnil názory v knihe. Stačí načrieť do kruhov demokratov a celý obraz spojiť. A tak prispeli svojimi výrokmi v knihe i Andrej Kiska či predseda SNS Andrej Danko a iní.

S pozdravom a vďakou Marián.

Knihu si môžete objednať na: zk.kniha@gmail.com

 8,451 Celkovo,  2 Dnes

(Visited 4 391 times, 3 visits today)

4 Comments

 1. Dehumanizer 26. januára 2021 na 16:41

  Kniha je samozrejme vynikajúca, budete ešte aj natáčať videá? Napríklad by ma zaujímal Váš názor na trieštenie ĽSNS, ktoré prebieha posledné dni, či to bude mať nejaký vplyv na národnú scénu podľa Vás, Vaše ďalšie plány do budúcnosti, atď. Veľa úspechov!

  odpoveď
  1. Marián Magát 16. februára 2021 na 20:45

   K LSNS sa nechcem vyjadrovať, je to ich interná vec. Bola to však otázka času. Videa určite budú, ale momentálne mam akési obdobie prázdna. Prekladám ďalšiu knihu, to mi zaberá mnoho času

   odpoveď
 2. Pingback: Komentár: Židia opäť tlačia na zmenu legislatívy, aby viac sledovali občanov v Nemecku - Marián Magát

 3. Pingback: Český a slovenský Telegram: Konspirační a extremistická bažina - Ekonomický Týdeník

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *